Středoevropské centrum pro finance a management


nejprve nám dovolte poděkovat za Vaši návštěvu těchto stránek. Nacházíte se na stránkách, jejichž cílem je poskytovat návštěvníkům zdroje především v oblasti financí a managementu, což zahrnuje mimojiné i informace o dostupné literatuře.

Hlavním úkolem oddílu Literatura je poskytovat informace o literatuře, která představuje nezbytný zdroj informací především pro moderního manažera nebo vedoucího pracovníka ale i pro ostatní návštěvníky těchto stránek, kteří se potřebují odborně vzdělávat nebo třeba jen hledají odpovědi na některé své otázky týkající se ekonomické reality.

Na našich stránkách nabízíme informace o odborné literatuře se zaměřením nejen na finance a management, ale na většinu ekonomických disciplín. Mezi nimi jsou samozřejmě ekonomie, účetnictví, risk management, řízení lidských zdrojů a další.

Napsání a vydání knihy je velice náročný proces, který by měl být náležitě oceněn, například vysokým zájmem čtenářů o Váš titul. Napsáním knihy však ale práce v jejím životě nekončí. Na Vás je, abyste knihu napsali, na vydavatelovi a obchodním manažerovi je, aby knihu prodal.

My si uvědomujeme, že budování veřejného povědomí o knize není jednoduché a snaha vydavatele nemusí vždy pro úspěšnou distribuci knihy stačit. A proto Vám nabízíme možnost umístit informace o Vašem titulu na našich stránkách a podílet se tak na Vašem vlastním úspěchu. Vy máte knihu, my máme pódium před obecenstvem, ke kterému navíc nabízíme individuální přístup.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, potěší nás, když se nám ozvete. Pro doplnění přikládáme dále několik otázek a odpovědí.


Středoevropské centrum pro finance a management (SCFM)
Svět plný ověřené vzdělanosti

Jaký typ literatury je možné zde prezentovat?

Okruh literatury, kterou na našich stránkách aktivně podporujeme vychází z definice cílové skupiny, na kterou jsou tyto stránky zaměřeny. Jedná se o management a vedení firem, odborné pracovníky, akademické odborníky a jiné návštěvníky, kteří zde hledají informace týkající se finanční, manažerské, ekonomické nebo jinak příbuzné reality. Z toho vyplývá, že i literatura představovaná na těchto stránkách by se měla týkat uvedených oblastí. Minimálním požadavkem je, že se musí jednat o odbornou literaturu a nikoliv o beletrii.

Nejsem si jistý, jestli se sem má knížka hodí.

V takovém případě doporučujeme kontaktovat nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, elektronickou poštou nebo telefonicky. Vaši knihu posoudíme a dáme Vám vědět.

Mohu zde svoji knihu prodat?

V současné době nabízíme pouze prezentaci Vaší knihy s tím, že v položce "Více informací" můžete uvést údaje o tom, jak a kde lze Vaši knihu zakoupit. Elektronický obchodní systém pro naše stránky je v současné době ve stupni vývoje.

Jaké jsou výhody prezentace na tomto servru?

Na rozdíl od obecných prodejních servrů, kde je možné zakoupit pohlednice a vedle nich jakoukoliv literaturu, hodinky nebo parfémy, náš servr poskytuje neodiskutovatelné výhody, mezi nimiž jsou mimojiné následující:

  • Možnost oslovení cílové skupiny odborníků díky vysoké specializaci tohoto servru
  • Prezentace Vaší knihy v rámci vysoce odborného prostředí
  • Přímý vztah k Vašim čtenářům prostřednictvím hodnocení a ankety
Platí se za prezentaci?

Poskytnutí prostoru na našich stránkách za účelem prezentace literatury je placená služba, která s sebou přínáší mnoho výhod. Vaše otázky ohledně ceny, podmínek a jakékoliv další dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo elektronickou poštou.

A co doplňkové služby?

Kromě prezentace Vaší knihy je možné si objednat anketu (viz ukázka v pravém sloupci této stránky), ve které návštěvníci hlasují kliknutím na jednu z pěti odpovědí. Anketa je velice efektivní nástroj jak získat mínění Vašich čtenářů.

Pokud je Vaše kniha úspěšná, může se svojí sledovaností dostat do žebříčku nejsledovanějších knih (viz ukázka v pravém sloupci této stránky), který se zobrazuje v několika oblastech našeho servru.

Co ke zveřejnění své knihy potřebuji?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře (odkaz Kontakt v hlavním menu), elektronickou poštou nebo telefonicky (odkaz O nás -> Kontaktní údaje v hlavním menu).

Ke zveřejnění informací o Vaší knize Vám stačí informace ve formátu, jaký je k vidění v oddíle Literatura, podsekce Knihy na těchto stránkách. Jedná se tedy o název knihy, abstrakt, vydání, počet stran, cenu, ISBN a vydavatele. Dále je třeba obrázek knihy v elektronickém formátu. Nejvhodnější formát pro obrázek je rozlišení 96 dpi a velikost 120 px (výška) X 80 px (šířka). Pokud nemáte možnost poslat nám obrázek v tomto formátu, rádi Vám pomůžeme najít řešení.

Možná by Vás mohlo zajímat následující...
Možná by Vás mohlo zajímat následující...

Podmínky provozu | © Copyright 2005-2012 Středoevropské centrum pro finance a management | Mapa stránek
Reklama
Reklama Ilist.cz
Nejsledovanější knihy
Ekonomie
Holman Robert
(Sledovanost: 174)
Introduction to Financial Accounting
Charles T. Horngren, Gary L. Sundem, John A. Elliott, Donna Philbrick
(Sledovanost: 167)
Marketing
Boučková Jana, a kol.
(Sledovanost: 167)
Corporate Finance
Stephen A. Ross, Randolph W Westerfield, Jeffrey Jaffe
(Sledovanost: 161)
(Sledovanost: 161)
Anketa
Doporučené www stránky
Nejčtenější články
Magický trojúhelník: veřejné finance, nezaměstnanost, inflace Profiskálně orientovaní ekonomové jsou často přesvědčeni, že zvýšením státních nebo veřejných výdajů je možné...
(Přečteno: 21663x)
Konec amerického dolaru jako nadnárodní měny? Budoucí vývoj dolaru a zprostředkovaně eura závisí především na ekonomických ukazatelích americké a evropské e...
(Přečteno: 19311x)
Působnost zákona Sarbanes-Oxley za hranicemi USA Zákony Sarbanes-Oxley a Securities Exchange Act se vztahují primárně na americké společnosti, ale díky mezinár...
(Přečteno: 18276x)
Po Enronu nový skandál, ale s jiným koncem Když partneři daňových oddělení společnosti KPMG nabízeli svým klientům produkty, jejichž záměrem bylo snížení...
(Přečteno: 16343x)
Sarbanes-Oxley: Sladké plody za mnoho peněz Nejedna firma přišla na to, že požadavky zákona Sarbanes-Oxley přispívají ke zvýšení efektivity podnikání. Na...
(Přečteno: 14390x)
Nejčtenější pojmy
z financí a managementu
SWOT analýza SWOT je typ strategické analýzy stavu firmy, podniku či orga...
(Přečteno: 143073x)
Zrušení, likvidace, zánik společnosti Zrušení a zánik společnosti se řídí v České republice zákonem 51...
(Přečteno: 128496x)
Definice cíle SMART (Project Management) SMART je souhrn pravidel, která pomáhají především v r...
(Přečteno: 105918x)
Lorenzova křivka Lorenzova křivka, nebo anglicky Lorenz Curve (LC), je grafické znáz...
(Přečteno: 75434x)
Giniho koeficient Giniho koeficient, sestrojený italským statistikem Coradem Gini v r...
(Přečteno: 75029x)
.