Středoevropské centrum pro finance a management


dovolte nám poděkovat za Vaši návštěvu a zájem o osobní profily a prezentace představené v katalogu odborníků, konzultantů a profesionálů. Vaší návštěvy si vážíme a doufáme, že obsah stránek Středoevropského centra pro finance a management přispívá k zodpovězení Vašich otázek a k úspěšnému vyřešení Vašich firemních úkolů, výzev a problémů.

Účelem katalogu odborníků, konzultantů a profesionálů je zveřejňovat osobní prezentace lidí a případně potažmo i firem, kteří nebo které nějakým způsobem, ať už akademicky, profesně nebo společensky vystupují z řad průměrných zaměstnanců.

Na odborníky zveřejněné v katalogu jsou kladeny určité nároky. Základními podmínkami pro zveřejnění profilu je vysokoškolské vzdělání, praxe v oboru a vyjímečnost. Vyjímečnost v sobě může skrývat osobní kvality v podobě postgraduálního stupňě vzdělání (MBA, PhD., MSE, apod.), profesní certifikace (ACCA, CPA, CFA, atd.) nebo například publikační činnost a další kvality.

Velkou váhu v prezentacích v katalogu odborníků, konzultantů a profesionálů má absolvovaný zahraniční pracovní poměr, stáž nebo internship. Středoevropské centrum pro finance a management se staví příznivě k přílivu zahraničních zkušeností do České republiky a proto kandidáty s těmito hodnotami podporuje. Velký důraz je kladen i na aktivity typu členství v profesních organizacích (Komora auditorů, Komora daňových poradců, apod.).

Ještě jednou děkujeme za vaši přízeň a věříme, že se Vám u nás podaří najít koho hledáte.


Středoevropské centrum pro finance a management (SCFM)
Svět plný ověřené vzdělanosti

Co by Vás ješte tak asi mohlo zajímat?
Co by Vás ješte tak asi mohlo zajímat?

Podmínky provozu | © Copyright 2005-2012 Středoevropské centrum pro finance a management | Mapa stránek
Reklama
Reklama Ilist.cz
Vybrané finanční
a manažerské okruhy
aneb
Co ještě možná neznáte?
Anketa
Doporučené www stránky
.